Hakkımızda

2000 yılında hizmete giren Kozyatağı Diyaliz Merkezi 20 yılı aşkın tecrübesiyle diyaliz hastalarına deneyimli diyaliz uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile hizmet sunmaktadır.

Sağlık hizmetlerinde kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiş olan Kozyatağı Diyaliz Merkezi 25+2 cihaz kapasitesi ve 2 adet geniş ve ferah salonu ile siz diyaliz hastalarımıza Bostancı, Kadıköy bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Kozyatağı Diyaliz Merkezi olarak; toplumun hasta, hasta yakını ve çalışanlarının memnuniyetini arttırmak, alanında uzmanlaşmış hekim kadromuz ve sağlık çalışanlarımızla birlikte sağlıkta kalite standartları çerçevesinde; koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini sunmaktır.

Vizyonumuz

Hasta haklarına saygılı etik, bilimsel, gelişen tıbbı takip ederek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.

Kalite Politikamız

Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini sağlamak, Hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak., verilerin gizliliğini sağlamak, hasta mahremiyetine ivedilikle özen göstermek, hasta güvenliği açısından uygun koşulları sağlamak, Çalışanlarımız ben değil biz ruhu ile çalışmaya odaklıdır. Teşhis ve tedavide teknolojik yenilikleri takip ederek uygulamaya koyarız. Çalışanlarımızın ve hastalarımızın düşünce ve önerileri bizimle paylaşmaları sağlanır, değerlendirilir. Sağlık da kalite standartlarına yönetim olarak önem verir ve kalite sisteminin gerekliliklerini yerine getiririz.

Organizasyon Şeması

Kozyatağı Diyaliz Merkezi Organizasyon Şeması

Teknik Donanım

Bize Ulaşın

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Adres:Kocayol Cd. İbrahimağa Sk. No:5 Bostancı
                 Kadıköy, İstanbul
Telefon:0 216 380 27 50
Fax:0 216 380 75 44
E-posta:info@kozyatagidiyaliz.com